Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
+ Yeni Konu aç
6 sonuçtan 1 ile 6 aras?

Konu: HATEM HOCAM YİNE HAKLI ÇIKTI/Hatem hocam ve diğer hocalarımdan yardım,şifa,öneri,bakım,dua talebi

Junior Member

HATEM HOCAM YİNE HAKLI ÇIKTI/Hatem hocam ve diğer hocalarımdan yardım,şifa,öneri,bakım,dua talebi

https://i.hizliresim.com/P09ZV5.jpg

Selamun aleyküm sayın hocalarım, abilerim, ablalarım.
    Adım Mert. 26 yaşındayım. Evliyim. Eşimde bende THY' de kabin memuruyuz. Evlenme kararımı; gördüğüm rüyayı 1 sene önce hatem hocamın talebesi hamza hocaya anlatmam ve onun yorumlaması üzerine aldım.hatem hocamıda özel mesajla davet ettim ama daha mesajı okumamış bile neredeyse 1 yıl oldu
    Tıbben sebebi bilinmeyen ve kesin tedavisi olmayan bir hastalığım var. Yaklaşık olarak başlama zamanı 2. Üniversitide sınavıma giriş ve üniversiteye başlamam arasında. 5-6 yıl oldu diyebilirim. Başlangıç olayı ise şöyle: O zamanlarda internetten tanışıp arkadaş olduğum(beni dolandırdığını çok sonra farkettim)biri bana internetten anket doldurarak para kazanmak işinden bahsetti.Gece gündüz anket dolduruyordum. Bir süre sonra arkadaş dediğim kişininve benim saflığım ve salaklığımdan yararlanmasıyla beni bir dolandırdı. Ve ben buna çok çok üzüldüm. O kadar üzüldümki yatağın içine girip sessiz sessiz ağladım. Ertesi gün uyandığımda farkettimki vücudumda anormal olan küçücük beyaz bir leke var. Bu leke ilk başta küçüktü fakat şimdi vücudumun çoğu yerinde var. Kaç senedir doya doya güneşe çıkamıyorum hep kendimi güneşten saklamam gerekiyor. Çünkü o beyazlıklar güneşte aynı beyazlıkta kalıp etrafı kararıp iyice belirginleşiyor ve çok güneşe maruz kalındığında cilt kanseri yapıyor. Doktorada gittim birçok kez birsürü para harcadım birsürü ilaç kullandım ama hiç faydasını göremedim. Hatta bir keresinde tedaviyi bulduğunu iddia edip televizyonlara çıkan bir doktor tarafındanda iyileşme vaadiyle kandırıldım ve dolandırıldım.(15bin tl kadar) 1 seneden fazla oldu Hatem hocamda ilgilenmek istedi fakat işim gereği yurtdışına çıkmamdan ve telefonumun kapalı olmasından, bazende hatem hocamın telefonunun kapalı olmasından iletişim kuramadık. Hastalığım hala ilerlemeye devam ediyor ve ben çok mutsuzum bu konuda. Allah rızası için bana yardım edin. Derdini veren Allah dermanıyla birlikte vermiştir arayıp bulmakta bizim görevimiz. En doğrusunu her zaman Allah bilir belki günahlarımın kefareti olarak sayıyordur yüce Allah'ımız. Ben aciz, günahkar, cahil, muhtaç bir kulum ben bilmemem.

Diğer bir konu Hatem hocamın hep haklı çıkması. Yaklaşık 6 ay önce işten atılma tehlikesi yaşadım(hasta olup rapor almam sebebiyle).Kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş derler. Yatakta gözlerim sulu sulu işten atılmayayım diye dua ederken bir anda hatem hocam aklıma geldi aradım anında ulaştım hocama . Şefkatle merak etme hiç birşey olmayacak işine devam edeceksin dedi. O telefon konuşmasından sonra 2 yerden hiç tanımadığım insanlar işten atılmamam için yardım ettiler. HATEM HOCAM HAKLI ÇIKTIN ALLAH RAZI OLSUN ATILMADIM İŞTEN.

Ocak ayında internetten para yatır- para kazan mantığıyla işleyen sözde reklam şirketi olan bir siteye 10.000tl yatırdım. Kazanç sağlayacağını düşündüğüm için 10.000 daha yatıracaktım. Yine bir anda aklıma hatem hoca geldi. Hatem hocama danıştım önce yatırdığını çıkar daha fazla yatırma, bu siteler ülkemizdeki parayı dışarı çıkartmak, başkalarını fakirleştirip kendilerini zengin etmek için var dedi. Ne yazıkki düzenli ödeme geldiği için hatem hocamı dinlemeyip.10.000 daha yatırdım. Ve ocak ayında yatırım yaptığım şirket nisan ayı başından itibaren kimseye ödeme yapmaöaya karar verdi ve şuan 19.000tl zarardayım.HATEM HOCAM YİNE HAKLI ÇIKTIN.
    Dip not: Bu işe çok çok eskiden nurkale forumunda gördüğüm hacamatçılar sayesinde girmiştim.(ali aygül,hacı gündoğdu) ali aygülle şahsen hiç tanışmadım. Hacı abi bana bir kaç kez hacamat yapmıştı. Bu işe Facebookta para kazanma ile ilgili yaptığı reklamdan sonra girdim. Keşke hatem hocamı dinleseydim.

Diğer bir konuda Amerikaya yerleşme. Eşimin ablası amerikada yaşıyor ve eşimde amerikaya yerleşmeyi çok istiyor. Son zamanlarda banada mantıklı gelmeye başladı biraz. Sizlerin fikirleri benim için altın değerinde.

Telefondan giriyorum bu yazıyı yazmam ve yayınlamam neredeyse 2 saati buldu okuyandan, yorum yazandan, yardım edenden, tüm forumu takip eden insanlardan(iyi niyetli olanlar)Allah razı olsun.Rabbim günahlarınızı affedip sizi cennetine kabul etsin.
    Nacizhane fikrim (doğrudur yanlıştır bilemem)benim bu hastalığımın tıbben bir çaresi yok. Dünyada milyonlarca hasta var benim gibi. Eğer hocalarımız bir çare bulurda bir şekilde bunu dünyaya yayabilirsek. İnsanlar İslam'a ilgi duymaya başlayacaktır ve Hocalarımız sayesinde ülkeye para girişi sağlanacaktır.

Member
    Allah acil şifalar versin abim..dediğiniz gibi bizler de hatem hocam ve ulvi hocamın cokca yardımlarını desteklerini gördük yaşadık elhamdülillah, Allah cümlesinden razı olsun ilimlerine ilim katsın.. Bu hastalık sanırım vertigo mu vitiligo mu neydi..bende de kücükken göz kapaklarımda vardı bazı manevi olaylar sonucunda elhamdülillah cözüldü..unutmazsam hatem hocama danışıp nasıl olduğunu kendilerine anlatıp izin alır uygunsa sizle de paylaşırım inşaallah..Allah ümmeti Muhammedin yardımcısı olsun..amin.

Al?nt? mertkara Nickli Üyeden Al?nt? Mesaj? göster
    Selamun aleyküm sayın hocalarım, abilerim, ablalarım.
    Adım Mert. 26 yaşındayım. Evliyim. Eşimde bende THY' de kabin memuruyuz. Evlenme kararımı; gördüğüm rüyayı 1 sene önce hatem hocamın talebesi hamza hocaya anlatmam ve onun yorumlaması üzerine aldım.hatem hocamıda özel mesajla davet ettim ama daha mesajı okumamış bile neredeyse 1 yıl oldu

.

Ocak ayında internetten para yatır- para kazan mantığıyla işleyen sözde reklam şirketi olan bir siteye 10.000tl yatırdım. Kazanç sağlayacağını düşündüğüm için 10.000 daha yatıracaktım. Yine bir anda aklıma hatem hoca geldi. Hatem hocama danıştım önce yatırdığını çıkar daha fazla yatırma, bu siteler ülkemizdeki parayı dışarı çıkartmak, başkalarını fakirleştirip kendilerini zengin etmek için var dedi. Ne yazıkki düzenli ödeme geldiği için hatem hocamı dinlemeyip.10.000 daha yatırdım. Ve ocak ayında yatırım yaptığım şirket nisan ayı başından itibaren kimseye ödeme yapmaöaya karar verdi ve şuan 19.000tl zarardayım.HATEM HOCAM YİNE HAKLI ÇIKTIN.
    Dip not: Bu işe çok çok eskiden nurkale forumunda gördüğüm hacamatçılar sayesinde girmiştim.(ali aygül,hacı gündoğdu) ali aygülle şahsen hiç tanışmadım. Hacı abi bana bir kaç kez hacamat yapmıştı. Bu işe Facebookta para kazanma ile ilgili yaptığı reklamdan sonra girdim. Keşke hatem hocamı dinleseydim.
    Buradaki Ali Aygül hacamatçı ali Aygüldür. Menzile bağlı olduğunu ve kendisinin seyyid olduğu söylenen Ali Aygül. hani hatem Hocamıza yönelendirdiğim hastalardan üçbin lira almış bir daha kendine ulaşamışlar yönlendirdiğim hastaları dolandırmış diyen ali aygül. Arkadaşlar Mümin aynadır bakan kendini görür. Hatem Hocamıza birisi kötü birşey dediği zaman iftira attığı zaman anlayınki o kötü haslet kendisinde var. Bekleyin ve görün en büyük ispatıda budur. Çünkü Hatem Hocamız Mümindir. bakın Hatem Hocamızı sahtekar ilan etmeye kalktı tarikatını ve seyyidliğini kullanarak kendisi vatan haini hırıstiyan uşağı bir hizmetkar çıktı. Her sakal bırakanı Müslüman zannetmeyin.

Junior Member
    Sizden cevap beklemedeyim sayın alemdaraga abicim. Allah izin verirde unutmazsanız tabiki

Member
    selamun aleykum..sayın mert kara abim. Hatem Hocamızdan izin aldım gecenlerde.Söylüyorum bu hastalığın bende inşallah nasıl geçtiğini. bende küçükken o rahatsızlık vardı. Annem bir gün bir meselenin vesilesiyle bir rüya gördü. Rüyasında bir ses çay bardağının dibine ama dış kısmına yani yere oturanın kısmına arapça NUH yazmasını o yazıyı da hastalığın olduğu yerlere yapıştırmasını söylüyordu.bir kac defa daha tekrarlaması üzerine annem sabah olunca aynı işlemi cay bardagının dış kısmındaki altına muhtemelen mürekkepli ya da keçeli bir kalemle NUH yazısını ARAPÇA olarak yazmıştı. O bardağı da benim göz kapaklarımdaki o rahatsızlığın olduğu yerlere tekrarlı şekillerde yapıştırdı izi bile çıkıyordu tenimde diye hatırlıyorum.. Daha sonra binlerce şükürler olsun elhamdülillah hastalık bir sene içinde geçip bitti şifa buldum insaallah. İnşaallah abim sizlere de faydası dokunur...

Member
    Lakin Mert abim olmazsa da umutsuzluğa düşmeyin insaallah. Hocam baskalarına fayda edip etmeyeceği ihtimallerini birkaç durumla açıklamıştı konuşmamızda. İnşaallah fayda eder lakin şifanız başka yerdeyse de bilin ki Allah'a sığındıktan sonra her iş çözülür. Allah'a emanet olun...

+ Yeni Konu aç