Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
+ Yeni Konu aç
4 sonuçtan 1 ile 4 aras?

Konu: Bu sitedeki hocalarımızın tedavi şekilleri nasıldır? merak ediyoruz.

Junior Member

Bu sitedeki hocalarımızın tedavi şekilleri nasıldır? merak ediyoruz.

Burada bulunan tüm hocalarımızın ilmine güvenmekteyiz. Ancak uyguladıkları tedavi şekilleri hakkında detaylı olarak bilgi almak isteriz. Örneğin cin musallatlarında cinlenen insanları nasıl tedavi ediyorlar? cinleri yakıyorlar mı? yoksa bağlıyorlar mı? yoksa ne yapıyorlar? benim bildiğim kişilere musallat olan cinlerin yakılması gerekmektedir. Aksi halde gitseler bile bir süre sonra tekrar geri gelip kişiye musallat olabiliyorlar hem de bu sefer daha da zarar vererek. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Super Moderator Fecir - ait Kullan?c? Resmi (Avatar)
    Kardeşim üzerinde cin musallatı olan kişilerin üzerinden musallat alınır bir daha mahşere kadar geri gelmeyecek şekilde kendisini bizim bildigimiz bir yere göndeririz Allahın izniyle.
    Sitede konuyla ilgi detaylı bilgileri bulacağınız açılmış konular mevcuttur oradan okuya bilirsiniz.
    YA RABBİ !
    Ölümden Korkum Yok,
    Lakin Huzuruna Gelmeye Yüzüm Yok.
    Boynum Bükük, Günahım Çok.
    Beni, Benden Razı Oluncaya Dek,
    Aşkınla Yaşat...
    AMİN.

Al?nt? arabi Nickli Üyeden Al?nt? Mesaj? göster
    Burada bulunan tüm hocalarımızın ilmine güvenmekteyiz. Ancak uyguladıkları tedavi şekilleri hakkında detaylı olarak bilgi almak isteriz. Örneğin cin musallatlarında cinlenen insanları nasıl tedavi ediyorlar? cinleri yakıyorlar mı? yoksa bağlıyorlar mı? yoksa ne yapıyorlar? benim bildiğim kişilere musallat olan cinlerin yakılması gerekmektedir. Aksi halde gitseler bile bir süre sonra tekrar geri gelip kişiye musallat olabiliyorlar hem de bu sefer daha da zarar vererek. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.
    Arabi kardeş Fecir kardeşimiz güzel cevap vermiş. Bildikleriniz ve okuduklarınızla buradaki tedavi şekillerini anlayamazsınız. Çünkü sizin ilim adı altında öğrendiğiniz hayallere yer yoktur burada. Burada sadece gerçekler vardır. hayal olmayan ispatını yapan ve gerçekliği gösteren. Bunun için bu sorunuza cevap verilmesi bizce anlamsızdır.

Unutmayın bu dünyada iki türlü insanın mücalesi olmaktadır. Şeref ve asalet sahibi olup sadece gerçeği yansıtanlar yani Peygamber Efendilerimizin İzinden gidenler. Diğeride şeref ve asaletten mahrum olup yalan ve hayallerle insanları kandırmaya çalışan ve bu sahtekarlıklarını tarikat ehli olduğunu iddia ederek Rabb'iyle muhatap olduğunuı iddia ederek veli evliya kutup gavs sahibul zaman üstadı zaman gibi sıfatları kendine mal etmeye çalışarak gizlemeye çalışan aşağıların aşağısı güruh tarafından. Bu ikisi arasındaki mücadele her zaman vardı ve her zaman var olacaktır. Andolsunki cehennemi insan ve cinlerle dolduracağım Rabb'in Vaadıdırr. Bu vaadın öngördüğü üzere asaletsiz insan gürüuhu sayıca daima fazla olduğu için onların abuk subuk hayalleri insanoğlunu kaplamış durumda. Önce tüm bildikleirnizi unutmanız lazım.

Junior Member
    Fecir hocamdan ve sizden Allah razı olsun. Ben sadece bilgi almak istedim. Çünkü benim çok sıkıntılarım bulunmaktadır. Birçok hocaya gitmeme rağmen sıkıntılarımı çözdüremedim. Bu siteyi tesadüfen gördüm ve hemen üye oldum. Peki burada bulunan saygıdeğer hocalarımıza bakım yaptırmak istiyorum özellikle Hatem hocamıza ve ulvi hocamıza bakım yaptırmak istiyorum. Benim durumum çok kötü Allah rızası için bana yardımcı olun. Bu hocalarımıza nasıl özelden mesaj gönderebilirim.

+ Yeni Konu aç