Hatem Hocamızın Talebelerinin ve Dostlarımızın Web Siteleri
+ Yeni Konu aç
5 sonuçtan 1 ile 5 aras?

Konu: Salih Hocadan Duyuru Herkes Okusun

Salih Hocadan Duyuru Herkes Okusun

Bazı sitelerde Ulvi Hocalarımızı ve Hatem Hocamızı karalama çalışmaları başlamıştır. Bu siteler genelde ermeni yahudisi kabalacı medyum dolunayın sitesinde olmakla beraber ilk olarak haydarı kerrarın talebesi havas hocanın sitesi havas forumda relapse denilen kendini hacker zanneden bir şeref ve haysiyet yoksunu tarafından başlatılmıştır. Bu arada bilvanisli şeyh şeyh feyzettinin vekili olduğunu iddia eden haydarı kerrarın ve talebelerinin ermeni yahudisi medyumlarla birlik olduğunu ve bilvanisli şeyh şeyh feyzettinin böyle satılmışlara diyeceğim artık vekillik verdiğide açığa çıkmış durumda.

Bu sitelerde daim kul ve diğer sitelerde daim dost olarak yazan genelde benimdir. Şimdi Ulvi Hocaları ve Hatem Hocamızı karalayabilmek için namusundan vazgeçmiş annesini avradını pazarlamayı bile göe almış nevim denilen bir deyyus ve onun yarenleri olan değişik niklerdeki domuzcuklar yani ailesinde namus bulunmayanlar Ulvi Hocalara ve Hatem Hocalara küfür ettiler. Cevap olarak benim tarafımdan kapım açık klavye delikanlısı olmayacaksın gelip dediğini yerine getireceksin ha bu erkeklik yoksa sende adresini vereceksin ben gelip anne ve avradına hal hatır soracağım şeklinde cevap verdim. Sonradan farkettim ki bu zevat ben küfürün verdiği sinirle bu cevabı verince bak Hatem Hoca olduğunu itiraf ettin gibi kelamlar kullanmış.

Bakın bunlar şereften mahrum oldukarı için düşünemezler, bunlarda erkeklik gurur, onu şeref ve haysiyeti yoktur. Bu gibi insanların masasından karısını kızını kaldırıp götürüp istediğini yaparsın sonra yerine iddia edersin bu şerefsizler gelip sana teşekkür ederler.

Kural nedir biliyormusunuz benim masamda dünyadaki tüm erkeklerle para karşılığı birlikte olmuş bir bayan kazara otursa, benim masamdayken kimse ona yan gözle bakamaz. Bakanın gözünü oyarım. Bu bayanda yan gözle dışarı bakamaz, canına okurum. Bayan namussuz olabilir ama masadaki namus benimdir. Masaya yapılan namussuzluk ve saygısızlık direk bana yapılmış demektir. Bayana laf atan olursa bayandan tokat yemez benden yumruk yer. Bu benim o bayan olduğumu göstermez.

Bunu bilmeyecek şerefsizler Ulvi ve Hatem Hocamıza edilen küfre ben karşılık verince sen osun diye tutturmaya kalkmışlar. Ben bir ortamda Hocalarımı savunuyorsam Onlara edilen küfür bana edilmiş demektir. O küfrün karşılığını orada olmayan insanlardan değil benden alırsınız.

Ha bu erkeklik nedir bilmeyenler okuyun belki adam olmayı belki delikanlı olmayı öğrenirsiniz.

Bakın bu erkeklik nedir bilmeyenlerden devrimci ile tartışırken ( kendisi mavasul mavasın yöneticilerinden ama her ne hikmetse ermeni yahudisi medyum dolunayın sitesinde gönüllü bir hizmetkar ve uşak ) oradaki tartışma devrimci ile benim aramda iken devrimci birden ruhsal enerjinin starını kattı. Star onun çok iyi dostu imiş. Bakın devrimci gibi çakallar o kadar iyi dostlar ki birbirlerine, en ufak tartışmada kendi üzerindeki musibete starı çekmeye ve onunda başını bizle belaya sokmaya çalışıyor. İyi dost bu yavşak iyi dost bu çakal. Lan köpek sizler Hatem Hocamızdan Ulvi Hocalarımızdan hiç mi adamlığı öğrenemediniz. Bu kadar sene takip ettiniz gerizekalı salak olmaktan öteye gidemediniz.

Ulvi Hocalar hem kendi talebelerine hemde zamanında haydarı merrar kerrara gelen belaları ve kavgaları kendi üzerlerine çekmedimi. Kerrara ana avrat sövülürken kerrar kedi gibi sinmişken Ulvi Hoca değilmiydi müdahale eden. Ha kerrar domuzuda anasına küfür edenlere adam dedi. Dememkki anasını güzel ........ adamlar. Oğlum bunlar hakiki adam demiş annesi. Olum Hatem Hocamız ve Ulvi Hocalarımız başlarına bela geldiği zaman kendi dost ve arkadaşlarını o belaya çekmeye çalışan insanlar değil, arkadaşlarının başına gelen belaları kendi üzerlerine çekmeye çalışan insanlardır. Hatem Hocamıza sorarsanız Salih Hoca kim diye benim der. Daim Dost kim diye sorarsanız benim der, Daim Kul kim diye sorarsanız benim der. Onlar belayı hissettiği zaman öne çıkar. Sizde bunu anlayabilecek kadar şeref ve asalet sahibi süt yok. Kerrarda dahil hepinizin annesi boş kadın.

Relapse bu dünya olduğu gibi ahirette güzeldir. İstersen oradaki güzellikleri görmekte güzeldir, senin tercihindir. Olaki bu dünyada sevdiklerinin süründüğünü ve canlarının yandığını görürsen üzülürsün hayat sana vicdan azabı ve kahır olur. Bilirsin dünya dert ve kederle dolu.

Relapse her zaman bir eşşek lazımdır çakallara kafası çalışmayan bir ahmak. Bu kavgayı satarlar başlattı ve büyüttü faturası senin gibi enayiye kaldı. Bak kimse satarlar acı çeker demiyor ama senin hakkında aynı şey düşünülmüyor

Senior Member
    Yer
    yer yüzü
    Sübhanallah hocam böyle ahlak yoksunu kimseler her daim olacaktır bu kapıda insanın munkiri olmazsa olmaz zaten lakin güneş te balcıkla sivanamaz bu ahlaksizlarin barındıkları siteleri öğrenebilirsek bizde bu ahlak yoksunlarına cevap vermek isteriz ne diyelim rabbim bu varlıkların ıslahı mümkün ise bunları ıslah et mümkün değilse bunları toptan helak et.
    Müminin Ferasetinden korkun çünkü o Allah 'ın Nuruyla bakar "H.Z. muhammed s.a.s. "

"Temiz ve dürüstler çıksın, Eğer temizler çıkmazsa kirliler ortalığı doldurur.
    Bilgililer çıkmazsa, cahiller meydanı kaplar. " ~Ulvi Hoca

Son kararı biz veririz, hadim huddam cin peri itaat eder... "Hatem Hoca "

Administrator
    Selamun Aleykum kardeşlerim. meyveli ağaç taşlanır lütfen kimse gidip kimsenin sitesinde kimseye cevap vermesin. Zaten hayat gereken cevabı verecektir onlara İnşaAllah. Salih kardeşim kavga bitmiştir çekil sitelerinden manevi olarak serbestsin benden yana her türlü iznin vardır ama artık zahiri mücadele istemiyoruz. Biz işimize bakacağız havalemiz Rabb'imizedir. Hayat gerekli cevabı iletecektir şuna herkes emin olabilir Biiznillah Ulvi Hocalarımıze ve Bizlere küfür eden ve bu küfürbazlqara ve küfürlere yandaş olan herkes küfürlük insandır ve ettiği küfrün hakikatını ama annesinde ama karısınıda ama abacısında ama kızında yaşamıştır yada yaşayacaktır. İnsanların bizlere karşı yaklaşımı layık olduklarını üzerlerine çekmektir ve hayatlarında başlatmaktır Allahu Teala'nın İzni ile. Bizlere bu küfürleri edenler bu dediklerime inanmıyorsanız alın elinize kUr'an-ı Kerim ve annelerinize el bastırın ömürleri boyunca hiç zina yapmadıklarına dair. Hanım ve bacılarınız genç oldukları için yalan yere yemin edebilirler ama anneleriniz belirli bir yaştalar edemezler. Bakın çoğunuzun annesinin edemediğini göreceksiniz. Siz küfür ediyorsunuz ya bizler sizlere acıyor ve gülüyoruz. Çünkü acınacak haliniz var hala farkında değilsiniz. Be dediklerime kurtuluş denen şeytanın cinin oyuncağı olmuş cinci olabilmek için uğraşan zavallı sefil mahlukat sende dahilsin. Sende bir yemin ettir bakalım da gerçekte sen kimsin onu annenden öğren. Sizlerde dahil herkes bilir ki Ulvi Hocalarımız ve Bizler her zaman doğruları konuşuruz.

Dediğim gibi arkadaşlar kavga bitmiştir yarın yada ondan sonraki gün İnşaAllah bu konu tarafımdan kaldırılacaktır.

Senior Member
    Amma rezil oldu bunlar yahu. Ulvi Hocalar ne dediyse oldu. İzleyin görün dedi gördük.....
    Endergörülür.

Member
    Rabbim şerlerinden bizi muhafaza eylesin hocam. Siz dedikten sonra bize ancak sülut etmek düşer hocam. Rabbim sizlerdrn ebbeden ve daimen razı olsun. Elbette sizi yetiştiren hocalarımızdanda razı olsun inşAllah
    Esselatu Vesselamu Aleyke Ya RasulAllah

Anam Babam Sana Feda Olsun Ya RasulAllah

+ Yeni Konu aç